Dozadu

PRODUKTY

ProduktyKvalitné spracovanie fasádnych obkladov spolu so širokou farebnou škálou umožňuje vytvoriť vzhľad fasády presne podľa Vašich predstáv. Všetky obklady si vyžadujú len minimálnu údržbu, ktorá väčšinou spočíva len v opláchnutí prúdom vody.

ProduktyNa zabezpečenie dokonalého vzhľadu a funkčnosti všetkých detailov fasád ponúkajú výrobcovia kompletné príslušenstvo, ktoré ponúka napríklad riešenie spodného, vrchného odvetrania fasády, špaletový systém... Na všetky fasádne obklady je poskytovaná min. 10 ročná záruka, čo vyplýva z dlhoročných skúseností výrobcov a z použitia najkvalitnejších materiálov.

ProduktyFasádne systémy ponúkajú budovám vysoký stupeň ochrany. Sú vyrábané z najkvalitnejších materiálov a zdokonaľované niekoľko desiatok rokov podľa najnovších poznatkov. Sú mechanicky vysoko odolné, nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Všetky typy fasádnych obkladov flexibilne reagujú na zmeny tepla, tým zabraňujú vzniku trhlín a prasklín, ako to býva pri klasických omietkach. Odvetrané fasády dosahujú dlhú životnosť, a tým sú aj ekonomicky výhodné.

Dopredu