Dozadu

O FIRME

O firmeSpoločnosť newface, s.r.o. sa zaoberá montážou odvetraných fasád, terás, predajom fasádnych obkladov, terasových dosiek a ich príslušenstva. Ponúkame kompletné riešenie realizácie odvetranej fasády, zameranie budovy, vypočítanie potrebnej hrúbky tepelnej izolácie podľa požiadaviek zákazníka, vypracovanie cenovej ponuky, predaj materiálu a montáž fasádneho obkladu.

EtancoSme výhradný predajca prvkov podkonštrukcie pre odvetrané fasády firmy L.R. Etanco pre Slovensko. Spoločnosť L.R. Etanco bola založená v roku 1952, má k dispozícii 6 výrobných závodov a centrum logistiky je v Paríži. Spoločnosť je členom asociácie AFIX (asociácia výrobcov upevňovacích prvkov.)

VíziaVíziou spoločnosti newface, s.r.o. je prostredníctvom neustáleho zvyšovania kvality a kvantity ponúkaných služieb a produktov zvyšovať počet spokojných zákazníkov a upevňovanie postavenia spoločnosti na trhu. Filozofia spoločnosti je zameraná na zhmotnenie vízií zákazníkov rešpektujúc ich individuálne požiadavky s dôrazom na kvalitu a funkčnosť aj v tých najmenších detailoch, a tým dosiahnútie výsledku, ktorý maximálne uspokojí obidve strany.

Dopredu